Milosz wiekszych fanaberi nie slyszalem... czasami sie zastanawiam skad taka upartosc zeby nie ktorych bronic a drugich zblotem rownac... popatrz troche obiektywnie kogo sprowadzil Moskal

i jakie kontakty dal

albo w inna strone cos co chyba nikt nie pamieta sezon kiedy nie udalo sie zakwalifikowac do LM ile mielismy dlugu do zaplacenia na raz

? Pamieta ktos? Nie? to ja przypomne 17 mln ktore wylazyl odrazu Cupial bo klub w tym momencie nie istnial... noi dalsza czkawka czyli okolo dalszych17 mln ktore przez 2,5 lata sie uzbieraly z pensji zawodnikow oddawania kontraktow placania trenerom zawodnikow ktorzy odeszli bo nie bhlo placenia przegrane sprawy sadowe itp....