Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68989
Stary 03.01.2015, 10:58
Milosz wiekszych fanaberi nie slyszalem... czasami sie zastanawiam skad taka upartosc zeby nie ktorych bronic a drugich zblotem rownac... popatrz troche obiektywnie kogo sprowadzil Moskal i jakie kontakty dal albo w inna strone cos co chyba nikt nie pamieta sezon kiedy nie udalo sie zakwalifikowac do LM ile mielismy dlugu do zaplacenia na raz? Pamieta ktos? Nie? to ja przypomne 17 mln ktore wylazyl odrazu Cupial bo klub w tym momencie nie istnial... noi dalsza czkawka czyli okolo dalszych17 mln ktore przez 2,5 lata sie uzbieraly z pensji zawodnikow oddawania kontraktow placania trenerom zawodnikow ktorzy odeszli bo nie bhlo placenia przegrane sprawy sadowe itp....
Odpowiedz cytując