Ogryzek
Po pierwsze nigdy niebyło polityki Basałaja i Valckxa, tylko była i jest polityka Cupiała. Po drugie nie ma żadnej czkawki po MP2011, dobrych wynikach w pucharach, oraz korzyściach z nich finansowych, jeszcze raz ..kryzys dalszy to brak kontynuacji dobrych wyników sportowych, to PMSzkol, Bednarz i obrócenie się placami do klubu przez właściciela.
Teza zaś o drodze Ruchu do Europy.. haha, no comment.
-----------
Co do transferów, to tradycyjnie należałoby szukać i sprowadzać, zarówno młodych perspektywicznych, jak i starszych i doświadczonych, ale jakościowo wzmacniających drużynę.
Swoją drogą jakoś wolno polscy piłkarze dojrzewają, 22 lata to niemal junior, ale tylko u nas..
Ps. Dziwniel, okay, w istocie wygląda na dobra propozycję.