Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68986
Stary 03.01.2015, 10:19
Ogryzek
Po pierwsze nigdy niebyło polityki Basałaja i Valckxa, tylko była i jest polityka Cupiała. Po drugie nie ma żadnej czkawki po MP2011, dobrych wynikach w pucharach, oraz korzyściach z nich finansowych, jeszcze raz ..kryzys dalszy to brak kontynuacji dobrych wyników sportowych, to PMSzkol, Bednarz i obrócenie się placami do klubu przez właściciela.

Teza zaś o drodze Ruchu do Europy.. haha, no comment.

-----------
Co do transferów, to tradycyjnie należałoby szukać i sprowadzać, zarówno młodych perspektywicznych, jak i starszych i doświadczonych, ale jakościowo wzmacniających drużynę.

Swoją drogą jakoś wolno polscy piłkarze dojrzewają, 22 lata to niemal junior, ale tylko u nas..

Ps. Dziwniel, okay, w istocie wygląda na dobra propozycję.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.01.2015 o godz. 10:31.
Odpowiedz cytując