Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68979
Stary 03.01.2015, 00:21
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
trzymaj się cieplutko
To jednak nie zmienia faktu, że podpisane wysokie kontrakty z kolonią holenderską i całą resztą świty w szerszej perspektywie, przy braku kolejnych sukcesów (sezony 11/12 i 12/13 kończyliśmy na 7.miejscu, a 13/14 na 5.miejscu) sprawiły, że nadal jesteśmy w czarnej dupie. Dziś już jakby mniejszej kiedy zewsząd napływają pozytywne informacje, ale wciąż czarnej.
Odpowiedz cytując