Wyświetl pojedynczy post
Asgard
Junior Member
 
Od: 12.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 02.01.2015, 23:46
1.Napisałem że korzystniejsze jest startowanie z pozycji nr 24 przez trzy sezony, a nie że tak się stanie. To taki błędny skrót myślowy. Na logikę, jeżeli zakładasz że jesteśmy zbyt słabi żeby pokonać ogórów w pierwszej rundzie to nie pokonamy średniaków w rundzie trzeciej. Nawet jeżeli spełni się optymistyczny scenariusz i kluby zaczynające od trzeciej rundy przejdą silniejsze zespoły, to lepiej gdy zdobędą punkty do rankingu niż mają ich nie zdobywać.

2.Od kilku sezonów cenię Twoją pracę, ale nigdy nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że oddawanie meczów w pierwszej rundzie jest korzystne. Możecie pisać że tracimy:
a) finansowo, bo drogie czartery na Islandie czy inne Kazachstany,
b) kibicowsko, bo co to za przeciwnik Valleta w przeciwieństwie do np Tottenhamu,
c) sportowo, bo nie wejdziemy odpowiednio w sezon,
Ale nie o to w tym temacie chodzi. Piszemy tutaj i punktach rankingowych i w rankingu krajowym tracimy na startowaniu od II czy III rundy.

3. Jeżeli chcemy zbudować stabilny ranking i nabijać 6-8 punktów do rankingu krajowego co roku, to łatwiej by nam było zacząć tą serie od 24 miejsca.
Odpowiedz cytując