BlurgH napisał(a):

Po ostatnim okresie posuchy będę zadowolony, jeśli w zimowym okienku transferowym uda się pozyskać jednego piłkarza, który będzie rzeczywistym wzmocnieniem składu i jednego, który będzie solidnym uzupełnieniem/zmiennikiem. Czekam spokojnie do końca stycznia, potem się będę emocjonował. Cierpliwości i spełnienia marzeń - czego sobie i Wam wszystkim życzę na Nowy Rok
|
Jakim okresie posuchy?
Lato 2014:
Sadlok - wzmocnienie, Guzmics - uzupełnienie/zmiennik
Zima 2014:
Stilić - wzmocnienie, Dudka - uzupełnienie/zmiennik
Lato 2013:
Paweł Brożek - wzmocnienie, Stjepanović - uzupełnienie/zmiennik