Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68976
Stary 02.01.2015, 23:33
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Po ostatnim okresie posuchy będę zadowolony, jeśli w zimowym okienku transferowym uda się pozyskać jednego piłkarza, który będzie rzeczywistym wzmocnieniem składu i jednego, który będzie solidnym uzupełnieniem/zmiennikiem. Czekam spokojnie do końca stycznia, potem się będę emocjonował. Cierpliwości i spełnienia marzeń - czego sobie i Wam wszystkim życzę na Nowy Rok
Jakim okresie posuchy?

Lato 2014:
Sadlok - wzmocnienie, Guzmics - uzupełnienie/zmiennik

Zima 2014:
Stilić - wzmocnienie, Dudka - uzupełnienie/zmiennik

Lato 2013:
Paweł Brożek - wzmocnienie, Stjepanović - uzupełnienie/zmiennik
Odpowiedz cytując