Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68974
Stary 02.01.2015, 22:17
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Tylko, co, oprócz tego Mistrzostwa i 1/16 LE po nich zostało? Spalona ziemia, rozbity zespół, masa długów oraz trzeci rok bez pucharów. Gdzie grają teraz te "tuzy" sprowadzone Valckxa?
dupy nie długów, tyle hajsu z pucharów i ludzie dalej wierzą w te baśnie...
Odpowiedz cytując