Smuga napisał(a):

|
Tylko, co, oprócz tego Mistrzostwa i 1/16 LE po nich zostało? Spalona ziemia, rozbity zespół, masa długów oraz trzeci rok bez pucharów. Gdzie grają teraz te "tuzy" sprowadzone Valckxa?
|
dupy nie długów, tyle hajsu z pucharów i ludzie dalej wierzą w te baśnie...