Po ostatnim okresie posuchy będę zadowolony, jeśli w zimowym okienku transferowym uda się pozyskać jednego piłkarza, który będzie
rzeczywistym wzmocnieniem składu i jednego, który będzie solidnym uzupełnieniem/zmiennikiem. Czekam spokojnie do końca stycznia, potem się będę emocjonował. Cierpliwości i spełnienia marzeń - czego sobie i Wam wszystkim życzę na Nowy Rok
