Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68972
Stary 02.01.2015, 21:38
Po ostatnim okresie posuchy będę zadowolony, jeśli w zimowym okienku transferowym uda się pozyskać jednego piłkarza, który będzie rzeczywistym wzmocnieniem składu i jednego, który będzie solidnym uzupełnieniem/zmiennikiem. Czekam spokojnie do końca stycznia, potem się będę emocjonował. Cierpliwości i spełnienia marzeń - czego sobie i Wam wszystkim życzę na Nowy Rok
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując