Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68970
Stary 02.01.2015, 20:48
R33 napisał(a):Wyświetl post
No złe słowo. Chodzi mi o to, że to się u nas nie sprawdziło. Zagranicznych zawodników to powinno być w 11tce ok. 3, 4 to maks.
Nie sprawdzil? Ostatnie mistrzostwo zdobylismy wtedy i w pucharach gralismy.
Odpowiedz cytując