Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pijokot
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
68965
02.01.2015, 18:57
Możliwe, że to albo zasłona dymna albo będzie jednak więcej niż 3 transfery
Ta 2 opcja jest nawet realna, bo klub prawdopodobnie ściągnie jeszcze zawodnika lub zawodników z polskiej ligi
pijokot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pijokot
Znajdź inne posty napisane przez pijokot