Wyświetl pojedynczy post
Asgard
Junior Member
 
Od: 12.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.01.2015, 18:08
Czyli sądzicie że łatwej będzie im się spiąć i pokonać jakieś PSV w 3 rundzie niż spacerkiem pokonać v-ce mistrza Andorry czy Malty?

Od tego jest trener żeby przygotować zespół odpowiednio na pierwsze ważne dla nas mecze. Lech i Wisła muszą ratować swój dorobek punktowy i bez awansu do grupy przynajmniej LE w następnym tygodniu będzie cienko. A grając od 1 rundy nabiją nam punktów do rankingu krajowego.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 03.01.2015 o godz. 10:43.
Odpowiedz cytując