Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68959
Stary 02.01.2015, 18:05
R33 napisał(a):Wyświetl post
Mnie tylko przeszkadza w tych wszystkich doniesieniach, że ledwo co ,,odpolszczyliśmy" kadrę to od nowa będą w niej grać zagraniczni gracze, a ten model się u nas nie sprawdził.
Tylko po sezonie bardzo możliwe, że odejdą:

Stejpa
Guerier
Sarki
Chavez
Odpowiedz cytując