R33 napisał(a):

|
Mnie tylko przeszkadza w tych wszystkich doniesieniach, że ledwo co ,,odpolszczyliśmy" kadrę to od nowa będą w niej grać zagraniczni gracze, a ten model się u nas nie sprawdził.
|
Tylko po sezonie bardzo możliwe, że odejdą:
Stejpa
Guerier
Sarki
Chavez