Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68957
Stary 02.01.2015, 17:48
@R33 To, co zrobić jak nasze kluby chcą, żeby płacić za ich piłkarzy jak za przysłowiowe zboże? Kwota za którą dany klub chce puścić określonego piłkarza jest często astronomiczna i nijak się ma do rzeczywistych jego umiejętności. Weźmy za przykład takich Maków z Bełchatowa. Co oni osiągnęli, co takiego wspaniałego prezentują, że GKS żąda za nich tak kosmicznych pieniędzy? Poza granicami Polski za podobną kwotę można kupić zawodnika, który w przeciwieństwie do tego z naszego grajdołka ma jakieś sukcesy na koncie oraz co najważniejsze serce do gry. Przez taką głupią politykę polskich klubów piłkarskich nasze nażelowane "gwiazdki" jadą w blasku fleszy do Francji, Niemiec, czy Włoch i szybko słuch o nich ginie. Powracają potem z podkulonym ogonem tam skąd wyjechali i okazuje się, że nawet do rezerw się nie nadają. Niestety, póki takie myślenie będzie pokutować w głowach włodarzy naszej skopanej, to lepiej nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 02.01.2015 o godz. 17:59.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując