Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68953
Stary 02.01.2015, 17:29
Mnie tylko przeszkadza w tych wszystkich doniesieniach, że ledwo co ,,odpolszczyliśmy" kadrę to od nowa będą w niej grać zagraniczni gracze, a ten model się u nas nie sprawdził.
Odpowiedz cytując