Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
CelticusABG
Member
Od: 10.2007
Offline
#
68952
02.01.2015, 17:26
Twoje info zbymak, czy zaczerpnięte np. stąd:
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=522221
?
Powoli do przodu coś zaczyna się dziać...
CelticusABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CelticusABG
Znajdź inne posty napisane przez CelticusABG