Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.01.2015, 15:51
Może dlatego że każdego roku jakiś polski klub odpada z amatorami, a na mocniejsze drużyny się bardziej spina? vide Lech lub Wisła z Levadią, Kartabachem itd

Poza tym takie wycieczki są nieaatrakcyjne finansowo, w dodatku bardzo zaburzają (już zresztą krótki latem) cykl przygotowań. Potem się jeden z drugim trenerem tłumaczy że szczyt formy szykował na koniec sierpnia, a musi się żegnać z pucharami w połowie lipca.
Odpowiedz cytując