wiertar napisał(a):

w czerwcu dostaną za niego wielkie G. teraz może się dogadali np. na 200 tyś euro
albo gosćia zakontraktują teraz a przyjdzie za pol roku. nigdzie nie jest napisane że przyjdzie teraz wiec moze tutaj jest haczyk
|
takie tematy się robi prosto: 1 stycznia się podpisuje i ma się go już od 1 lipca, od razu się przystępuje do negocjacji i w 99% przypadków udaje się gościa ściągnąć zimą oprócz jakichś chorych przypadków tak jak np. Lorente z Bilbao