Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68941
Stary 02.01.2015, 13:22
wiertar napisał(a):Wyświetl post
w czerwcu dostaną za niego wielkie G. teraz może się dogadali np. na 200 tyś euro

albo gosćia zakontraktują teraz a przyjdzie za pol roku. nigdzie nie jest napisane że przyjdzie teraz wiec moze tutaj jest haczyk
takie tematy się robi prosto: 1 stycznia się podpisuje i ma się go już od 1 lipca, od razu się przystępuje do negocjacji i w 99% przypadków udaje się gościa ściągnąć zimą oprócz jakichś chorych przypadków tak jak np. Lorente z Bilbao
Odpowiedz cytując