Tak na szybko jak sobie coś przypomnę to dopiszę
Najlepszy forumowicz: -
Miss forum: - patrycja
Innowierca: - emj10
Żartowniś: - Semper Fidelis 1985
Najmądrzejsze posty: Kot
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Pivosh92
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Wiesniak84

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: WhiteDoctor, brylant17, mls
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): -
Najbardziej druzgocący post (oczywiście w sensie negatywnym): ''Ta zabawa mnie nie interesuje. Zwyczajne ćwierćśrodki.''
Najweselszy post: Może nie post ale...
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=r...8#.VKaE6FN-Rjk
Najgłupszy post: Wszystkie popierające Bednarza i krytykujące bojkot
Najmądrzejszy post: -
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Wiesniak84
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): - mls
Najlepszy moderator: maaarcin, WISLAZWE, rav
Najgorszy moderator: FraMat
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): - SB
Najgorszy temat: Polityczny
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Sygnatura Kocura
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2014 roku): Zwolnienie Bednarza i 0:10 z żydkami