Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.01.2015, 13:01
Tak na szybko jak sobie coś przypomnę to dopiszę

Najlepszy forumowicz:
-

Miss forum: - patrycja

Innowierca:
- emj10

Żartowniś: -
Semper Fidelis 1985

Najmądrzejsze posty:
Kot

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
Pivosh92

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):
Wiesniak84
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:
WhiteDoctor, brylant17, mls

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): -

Najbardziej druzgocący post (oczywiście w sensie negatywnym):
''Ta zabawa mnie nie interesuje. Zwyczajne ćwierćśrodki.''

Najweselszy post:
Może nie post ale... http://pl.tinypic.com/view.php?pic=r...8#.VKaE6FN-Rjk

Najgłupszy post: Wszystkie popierające Bednarza i krytykujące bojkot

Najmądrzejszy post: -

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):
Wiesniak84

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):
- mls

Najlepszy moderator:
maaarcin, WISLAZWE, rav

Najgorszy moderator:
FraMat

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):
- SB

Najgorszy temat:
Polityczny

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Sygnatura Kocura

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2014 roku):
Zwolnienie Bednarza i 0:10 z żydkami
Ostatnio edytowane przez W.S : 20.01.2015 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując