|
Dlaczego błędnie zakładasz, że zaczynanie od trzeciej czy drugiej rundy dla polskich klubów jest korzystniejsze? Od pierwszej rundy trafiamy na teoretycznie słabszych rywali na których można zdobyć masę punktów. Przykładem jest Białoruś i Chorwacja. Jeżeli mamy marzyć o 15 miejscu to przez przynajmniej trzy lata powinniśmy zaczynać właśnie od pierwszej rundy i liczyć że przynajmniej dwa zespoły będą punktować w fazie grupowej.
|