Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68938
Stary 02.01.2015, 11:07
Pojawily się nowe komentarze (nie wiem czy prawdziwe)...

Ze na dniach się ma okazac czy Jovic przychodzi teraz czy od czerwca z tym ze ma podobno oferte tez z Belgii..
Jakis gość pisze ze Cola ma dac rocznie 400 tys euro (w co osobiście nie wierze ponieważ nie oni maja być glownym sponsorem)...
Odpowiedz cytując