MarkoPole napisał(a):

Ah ok, o dlugosc kontraktu zapomnialem....
Chodzilo mi oto zeby nowy prezes Gie....... (?) mial plan krotko- i dlugofalowy dla klubu.
I oby dostal troszke czasu.....
Przeciwko Smudzie nic nie mam, ale jakis wizjoner to raczej juz nie bedzie...
Pozdro!
|
Gaszyński
Co do meritum zaś zgadzam się z Tobą. Smuda prochu już nie wymyśli. Jego czas tak jak Kasperczaka minął. Podium z, nim na ławce jest jak najbardziej realne. Ale, to chyba maksimum, co może on z tym zespołem zrobić. Tylko niech nie powtórzy się scenariusz z wiosny ubiegłego sezonu. Z tym Mistrzostwem, to się niektórzy mocno zagalopowali. Na razie nawet transfer tego Słoweńca nie doszedł do skutku, a niektórzy jakieś mocarstwowe plany snują. Poczekajmy aż słowa zamienią się w konkretne decyzje, bo, póki, co to możemy tylko gdybać. Zresztą z transferami bywa tak, że są one strzałem w dziesiątkę albo klapą, więc wszystko wyjdzie w praniu.