Ah ok, o dlugosc kontraktu zapomnialem....
Chodzilo mi oto zeby nowy prezes Gie....... (?)

mial plan krotko- i dlugofalowy dla klubu.
I oby dostal troszke czasu.....
Przeciwko Smudzie nic nie mam, ale jakis wizjoner to raczej juz nie bedzie...
Pozdro!