Wyświetl pojedynczy post
MarkoPole
Junior Member
 
Od: 06.2011
Skąd: kolo Berlina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68927
Stary 01.01.2015, 20:25
Ah ok, o dlugosc kontraktu zapomnialem....
Chodzilo mi oto zeby nowy prezes Gie....... (?) mial plan krotko- i dlugofalowy dla klubu.
I oby dostal troszke czasu.....
Przeciwko Smudzie nic nie mam, ale jakis wizjoner to raczej juz nie bedzie...
Pozdro!
Odpowiedz cytując