Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68926
Stary 01.01.2015, 19:55
MarkoPole
Weź pod uwagę, że Smuda ma 3 letni kontrakt z Wisłą tak więc pewnie w przypadku takiego zwolnienia pieniędzy by się nie zrzekł (tak jak było w przypadku reprezentacji co nawet za 2 ostatnie miesiące dostał pensję).
Odpowiedz cytując