MarkoPole napisał(a):

tez mysle ze bez Smudy bysmy zajmowali nizsze miejsce w tabeli, ale czy to trener na ,oby, wspaniala przyszlosc Wisly, to watpie....
Chcialbym czytac na koncu sezonu: Gierczynki i spolka podziekuja Smude za wielki sukses w tym sezonie i zycze mu wszystkiego najlepszego, za goodiny konferencja z nowym trenerem, z ktorym od dluszego czasu wszystkie sprawy byly uzgadniany!
przepraszam za straszna ortografie...
|
Z pewną taką nieśmiałością ale jednak...
muszę zadać to pytanko kto to do jasnej ciasnej jest
GIERCZYNKI?