Wyświetl pojedynczy post
MarkoPole
Junior Member
 
Od: 06.2011
Skąd: kolo Berlina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68923
Stary 01.01.2015, 19:02
tez mysle ze bez Smudy bysmy zajmowali nizsze miejsce w tabeli, ale czy to trener na ,oby, wspaniala przyszlosc Wisly, to watpie....
Chcialbym czytac na koncu sezonu: Gierczynki i spolka podziekuja Smude za wielki sukses w tym sezonie i zycze mu wszystkiego najlepszego, za goodiny konferencja z nowym trenerem, z ktorym od dluszego czasu wszystkie sprawy byly uzgadniany!
przepraszam za straszna ortografie...
Odpowiedz cytując