Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8499
Stary 01.01.2015, 18:45
Poczekajmy spokojnie na sponsora, w tej chwili nie ma sensu się kłócić o jakieś Durexy, skoro nic nie jest ustalone. Wierzę, że nowy prezes ma głowę na karku i nie zrobi niczego, czym mógłby w jednej chwili zniszczyć wizerunek klubu. Inna sprawa, że gdyby przykładowy Durex dawał 10 mln za sezon, to każdy prezes, powtarzam KAŻDY, zastanowiłby się nad tą ofertą. To jest biznes, a na dłuższą metę, jakie to ma znaczenie czy masz na koszulce logo Lewiatana czy Durexa?
Odpowiedz cytując