|
Mogą sprowadzać nawet Messiego. Tylko co z tego, skoro na ławce trenerskiej siedzi człowiek, który utkną w latach 90 ubiegłego wieku. Najważniejsza rzecz to pozbycie się z klubu Smudy, bo z tym panem możemy co najwyżej bić się o podium w ekstraklasie, a nie myśleć o mistrzostwie i pozytywnych występach w Europie.
|