|
Jeśli Jovic faktycznie zasili nasze szeregi, to niezależnie od tego, na jakiej będzie grał pozycji, będzie kolejną oznaką, że Wisła wychodzi pomału na prostą - to taka jaskółka, która wiosny wprawdzie jeszcze nie czyni, ale mocno o niej przypomina !!
Powód: Polska język, trudna język...
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 01.01.2015 o godz. 17:46.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|