Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68912
Stary 01.01.2015, 09:14
Ciekawe czy interia, wie coś więcej o Bobanie Jovičiu, niż to co wyczytała w komentarzu Lolka. Z ich bardzo skromnego newsa można sądzić, że jednak nie.

Co prawda, nie traktuję tego transferu jako pewnik, ale jestem ciekaw co przy ewentualnej mocnej konkurencji na prawej obronie zrobi Smuda z Burligą. Posadzenie go na ławie będzie "krzywdą" i dla niego i chyba dla Wisły. Piszę "chyba" dla Wisły zastanawiając się czy w ogóle jest to zawodnik którego możemy jeszcze w przyszłości sprzedać.
Odpowiedz cytując