|
Ciekawe czy interia, wie coś więcej o Bobanie Jovičiu, niż to co wyczytała w komentarzu Lolka. Z ich bardzo skromnego newsa można sądzić, że jednak nie.
Co prawda, nie traktuję tego transferu jako pewnik, ale jestem ciekaw co przy ewentualnej mocnej konkurencji na prawej obronie zrobi Smuda z Burligą. Posadzenie go na ławie będzie "krzywdą" i dla niego i chyba dla Wisły. Piszę "chyba" dla Wisły zastanawiając się czy w ogóle jest to zawodnik którego możemy jeszcze w przyszłości sprzedać.
|