Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8789
Stary 01.01.2015, 08:25
Kołodzieja kojarzę zawsze z tego, że się często pozytywnie wypowiada na temat Wisły. Jeden z nielicznych dziennikarzy, którzy trzeźwo patrzą na naszą kopaną.
Odpowiedz cytując