Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29982
Stary 31.12.2014, 18:20
palikot napisał(a):Wyświetl post
sprywatyzować w pi.zdu ten LOT

socjalistyczne skur.wysyny złodzieje za.jeb.ane
nie dość że nierentowne, to jeszcze w podatkach grube setki milionów do tego gówna dokładam.
Wpierw prokuratora powinna prześwietlić decyzje podejmowane przez kierownictwo tego molocha. Ktoś winien zbadać sprawę likwidacji połączenia do Newarku. Zamknięto je pod pozorem oszczędności. Miałem okazję latać w ramach tego połączenia i wiem, że to zwykła bujda na resorach. Samolot zawsze pełny i ciężko było o rezerwację w dogodnym terminie. LOT zlikwidował owo połączenie, które było kluczowe dla Polaków mieszkających w New Jersey, dla których podróż z lotniska JFK w Nowym Yorku, to istna udręka. Istniały i istnieją nadal połączenia, które w porównaniu do Newarku były nierentowne i przynosiły same straty. Powstaje pytanie: kto na tym przekręcie zarobił? Dlaczego wydymano Polaków mieszkających w stanie NJ?
Ostatnio edytowane przez Smuga : 31.12.2014 o godz. 20:59.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!