palikot napisał(a):

sprywatyzować w pi.zdu ten LOT
socjalistyczne skur.wysyny złodzieje za.jeb.ane
nie dość że nierentowne, to jeszcze w podatkach grube setki milionów do tego gówna dokładam.
|
Wpierw prokuratora powinna prześwietlić decyzje podejmowane przez kierownictwo tego molocha. Ktoś winien zbadać sprawę likwidacji połączenia do Newarku. Zamknięto je pod pozorem oszczędności. Miałem okazję latać w ramach tego połączenia i wiem, że to zwykła bujda na resorach. Samolot zawsze pełny i ciężko było o rezerwację w dogodnym terminie. LOT zlikwidował owo połączenie, które było kluczowe dla Polaków mieszkających w New Jersey, dla których podróż z lotniska JFK w Nowym Yorku, to istna udręka. Istniały i istnieją nadal połączenia, które w porównaniu do Newarku były nierentowne i przynosiły same straty. Powstaje pytanie: kto na tym przekręcie zarobił? Dlaczego wydymano Polaków mieszkających w stanie NJ?