Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68908
Stary 31.12.2014, 15:48
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od nowych - coś rusza się z juniorami. Zając do Katowic, co z resztą? Myślę, że na takiego Lecha w I lidze znalazł by się chętny, pytanie tylko - czy Smuda chce ich puszczać, żeby na wszelki wypadek mieć rezerwę?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...jak_najwiecej/

Jest taki pomysł, ale Lech chce walczyć o miejsce w składzie Wisły. Cieszy upór, ale czy to dla niego najlepsze?
Odpowiedz cytując