PiVoSH92 napisał(a):

|
Abstrahując od nowych - coś rusza się z juniorami. Zając do Katowic, co z resztą? Myślę, że na takiego Lecha w I lidze znalazł by się chętny, pytanie tylko - czy Smuda chce ich puszczać, żeby na wszelki wypadek mieć rezerwę?
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...jak_najwiecej/
Jest taki pomysł, ale Lech chce walczyć o miejsce w składzie Wisły. Cieszy upór, ale czy to dla niego najlepsze?