Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29974
31.12.2014, 15:08
Smuga
napisał(a):
kerim niezależnie, kto wypowiada te słowa i kogo one dotyczą są one miodem na moje uszy.
patronem wsi będzie zawsze , ma tam dożywotni etat , a w maju 2015 Życzę sobie aby został sołtysem , tylko gdzie ? mam ! w budzie ruskiej i to na 4 kadencje
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906