Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29974
Stary 31.12.2014, 15:08
Smuga napisał(a):Wyświetl post
kerim niezależnie, kto wypowiada te słowa i kogo one dotyczą są one miodem na moje uszy.

patronem wsi będzie zawsze , ma tam dożywotni etat , a w maju 2015 Życzę sobie aby został sołtysem , tylko gdzie ? mam ! w budzie ruskiej i to na 4 kadencje