Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
68904
31.12.2014, 14:03
Ano tak, że jakiś czas temu przewinęła się informacja, że konto miał usunąć a wolny nick jest znowu do wzięcia
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X