|
Chop jest obunożny więc mógłby grać jak i na prawej ta i na lewej stronie. A znając Franka i naszych skrzydłowych to mógłby go wystawiać w pomocy. Ciekawi mnie jeżeli w ogóle to prawda że ma przyjść do nas czy Wisła wyłoży jakiekolwiek pieniądze i czy przyjdzie teraz czy dopiero w czerwcu jak skończy mu się kontrakt.
|