Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16914
Stary 31.12.2014, 11:45
Nie wiem nad czym się zastanawiacie. Mamy tylko dwóch bocznych obronców, co jest smieszne, bo jeden wypada i Smuda musi sie głowic co robic dalej. Poza tym sam mówil ze potrzebuje takiego zawodnika, wiec jego sprowadzenie byloby zupelnie logiczne.
Odpowiedz cytując