domin_czyzyny napisał(a):

|
Jeśli każdy pieniądz dobry wystaw swoją matkę, żonę czy kochanke na ulice. Niech zarabia, skoro każdy pieniądz dobry...
|
Raczej już nie mam o czym z Tobą gadać, jednym postem pokazałeś całą swoją błazenadę, a jeśli Twoja rodzina zarabia w taki sposób to powodzenia, mnie w swoje biznesy nie mieszaj, żegnam