fialo napisał(a):

1. Gaszyńskiego jeszcze nie ma oficjalnie.
2. Sponsora też nie.
3. Prokuratura może się odwoływać.
4. Coca-coli nie ma.
5. Boiska nie ma.
6. Pojawią się albo się nie pojawią kto to wie.
Lodu, lodu, no chyba że już niektórzy w szampańskim nastroju
|
Tym postem powinniśmy zakończyć dalszą podnietę. Poczekajmy na oficjalne potwierdzenia lub dementi ze strony klubu.
Gaszyński jest pewny, ze wszystkim innym Fialo ma racje.