Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8496
Stary 30.12.2014, 22:30
fialo napisał(a):Wyświetl post
1. Gaszyńskiego jeszcze nie ma oficjalnie.
2. Sponsora też nie.
3. Prokuratura może się odwoływać.
4. Coca-coli nie ma.
5. Boiska nie ma.
6. Pojawią się albo się nie pojawią kto to wie.

Lodu, lodu, no chyba że już niektórzy w szampańskim nastroju
Tym postem powinniśmy zakończyć dalszą podnietę. Poczekajmy na oficjalne potwierdzenia lub dementi ze strony klubu.

Gaszyński jest pewny, ze wszystkim innym Fialo ma racje.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 30.12.2014 o godz. 22:33.
Odpowiedz cytując