|
A, kto wymyślił i promował koszulki z napisem "Fuck UEFA"? Jak Legia ewidentnie dała dupy z kartkami Bereszyńskiego, to Stanowskiemu piana z pyska leciała i machał szabelką w kierunku UEFA i wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie niż on oraz Leśniodorski. Chociaż sam za Smudą niespecjalnie przepadam i wiele razy go krytykowałem także na tym forum, to uważam, że moje wypowiedzi, to pikuś w porównaniu z tym jak obsmarowuje go wesz(L)o. Widocznie tam dzień bez uszczypliwości czy wręcz nieraz chamstwa wobec Smudy i Wisły, to dzień stracony.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|