63.5 Kg napisał(a):

Poszlo oficjalne dement z klubu.
Lolek miał zawsze 100% info...może cos się zmienilo...
|
no ciekawa sprawa, a może nowy prezes chce uszczelnić klub żeby żadne info nie wypływało tak jak kiedyś, np taka akcja tylko lolek dostał info(jawna podpucha)>lolek daje dalej>info wychodzi>wiadomo, że lolek puszcza i dziękujemy