Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68882
Stary 30.12.2014, 20:00
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Poszlo oficjalne dement z klubu.
Lolek miał zawsze 100% info...może cos się zmienilo...
no ciekawa sprawa, a może nowy prezes chce uszczelnić klub żeby żadne info nie wypływało tak jak kiedyś, np taka akcja tylko lolek dostał info(jawna podpucha)>lolek daje dalej>info wychodzi>wiadomo, że lolek puszcza i dziękujemy
Odpowiedz cytując