Framat - zawsze lepiej mieć pomysły niz nie mieć.
ale jak mówisz kontratak to widze jak Sarki dostaje piłke na dobieg po czym......albo sobie ja wypuszcza za linię albo sie zatrzymuje i go kasują. Jego atut to jazda prosto tylko i wyłacznie.
Za to bardzo dobry pomysł na fifę 15!
