szprotson napisał(a):

IMHO - Dlaczego Nie ? Bo jest czarny.
Tylko wybitni czarni spełniają się jako napastnicy a do tego gra ustawiana jest pod Nich.
Dlaczego u Nas to sie nie sprawdzi? ponieważ w grze kombinacyjnej ten napastnik musi używac mózgu a z tym jak wiemy u obywateli płci czarnej jest dość cięzko szczególnie jesli chodzi o napadziorów.
|
Ale ja nie mam na myśli gry kombinacyjnej. Tylko kontratak.