Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68873
Stary 30.12.2014, 18:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post
IMHO - Dlaczego Nie ? Bo jest czarny.
Tylko wybitni czarni spełniają się jako napastnicy a do tego gra ustawiana jest pod Nich.
Dlaczego u Nas to sie nie sprawdzi? ponieważ w grze kombinacyjnej ten napastnik musi używac mózgu a z tym jak wiemy u obywateli płci czarnej jest dość cięzko szczególnie jesli chodzi o napadziorów.
Ale ja nie mam na myśli gry kombinacyjnej. Tylko kontratak.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując