Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68867
Stary 30.12.2014, 16:25
Wiem, że mnie zjecie za tę opinię, ale dlaczego zamiast truchtającego Brożka (co mu się, niestety często zdarzało) nie wsadzić na pozycję napastnika.... Sarkiego?
W grze z kontry byłby idealny na tę pozycję.
Nie wiem jak z jego wzrostem, bo wg wiki Sarki ma 185 cm a Brożek 180 cm!!!.
Natomiast 90minut podaje, że tylko 175 cm i to chyba jest bliższe prawdy.

Jakby dostał coś na dobiegnięcie, to nie ma bata.
A strzelić potrafi, jak go do tego zachęcić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując