|
Wiem, że mnie zjecie za tę opinię, ale dlaczego zamiast truchtającego Brożka (co mu się, niestety często zdarzało) nie wsadzić na pozycję napastnika.... Sarkiego?
W grze z kontry byłby idealny na tę pozycję.
Nie wiem jak z jego wzrostem, bo wg wiki Sarki ma 185 cm a Brożek 180 cm!!!.
Natomiast 90minut podaje, że tylko 175 cm i to chyba jest bliższe prawdy.
Jakby dostał coś na dobiegnięcie, to nie ma bata.
A strzelić potrafi, jak go do tego zachęcić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|