Lolek z wislaportal napisał(a):
Transfer
Nikt na razie testów nie przechodzi i sam nie wiem co to za piłkarz, podobno dobry i zagraniczny, miałem informację, że ma być na testach dzisiaj albo jutro, ale może się to wszystko przesunąć, też taką wersję słyszałem..........to tyle w ramach uspokojenia sytuacji na forum.....musimy spokojnie czekać ...pozdro
|
To było napisane w lutym A.D. 2014. Wtedy sprawa ostatecznie upadła. Może właśnie teraz wrócono do rozmów z tym tajemniczym zawodnikiem?