szprotson napisał(a):

Nie. To było wtedy kiedy miał tyle samo lat co Zając.
p.s. wskaż w którym meczu padł z głodu.
|
wwweezzzz , kolejny koles ktory chce teraz sekundowe zajawki z youtuba - dla mnie facet ktory nie umie silnie kopnac pilki w kiedunku bramki to tez jakis niedozywiony i pada z glodu , a takich "bomb" kilku matrow Boguski zaliczyl wiele.... chlopie, po prostu uwazam ze jak cos jest zle to trzeba reagowac i probowac jakis zmian - a u Smudy czy zle czy dobrze i tak wiecznie to samo ...nie jestesm za zwalnianiem Pawla i Boguskiego - bo na lawe- na Jokera albo jak mecz im wyjdzie 9 zadko niestety) moga byc , ale powinni wiedziec ze grajac bryndze powinni powachac lawe, a ze nie mieli zmiennikow ( z biedyy klubu) to naturalnym jest wprowadzanie mlodziezy, wychowankow i testowanie ich ... a nie zapychanie nimi lawy, kiedys Brozek mowil ze duzo uczyl sie trenujac razem z Zurawiem i podgladajac go - w tym wypadku mogloby byc tak samo