Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68856
Stary 30.12.2014, 14:49
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Myslisz ze taki Boguski ktory robi troche zamieszania w srodku i nie jest w stanie silno dokopac pilki z odleglosci 12 metrow mialby statystyki w 3 lidze ?/ tam to dopiero gra sie silowo i niekoniecznie taktycznie -gi
wg. mnie piłkarz który nie jest w stanie silno dokopać piłki z 12 metrów nie jest piłkarzem. I statystyk w III nie miałby żadnych bo po prostu tam by nie grał.
Tak więc współczuje Ci ze musisz ogladac spotkanie i męczyć się ze trener po raz kolejny znowu go wystawił.
Jedyna receptą wg. mnie jest zostanie trenerem w takim przypadku...

Ale z drugiej strony. Rafał Boguski grał w III lidze. I niestety podam dla Ciebie bardzo niemiła informację w która pewnie będzie Ci ciężko uwierzyć - został królem strzelców III ligi....wiec gdybać nt. statystyk nie trzeba ponieważ mamy papier który dobitnie pokazuje jak było. Zając póki co królem nie został...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.12.2014 o godz. 14:54.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując