szprotson napisał(a):

Gdybym był na miejscu Smudy to Zając u mnie grałby tyle samo czasu jeśli nie mniej.
Jeśli jest kotem to przedstaw kolego jest statystyki z III ligi, powinny być conajmniej dobre biorać pod uwagę lament jaki sie tworzy gdy Zając siedzi.
|
Myslisz ze taki Boguski ktory robi troche zamieszania w srodku i nie jest w stanie silno dokopac pilki z odleglosci 12 metrow mialby statystyki w 3 lidze ?/ tam to dopiero gra sie silowo i niekoniecznie taktycznie - a mecze Pawla gdzie stala lub truchtala tylko jego koszulka

? sory- ale kazdy zasluguje na szanse- i nie koniecznie na obcej dla siebie pozycji albo przez 5 minut , mozna tez bylo sprobowac wariantu z 2 napastnikami i dac chlopakowi szanse zagrac w parze z Pawlem , sezon byl dlugi