AntyMod napisał(a):

|
mlodzi zawodnicy Nam nie groza bo Smuda po prostu nie umie mlodego zawodnika nauczyc grac w pilke i woli juz doswiadczonych pilkarsko i mentalnie zawodnikow , dlatego mam nadzieje ze nie bedzie u nas najazdow Manuelow, Henriqezow, Iniacow czy innych Wojtkowiakow czy Kotorowskich ... osobiscie bardzo zaluje ze z mlodziezy tak malo szans dostal Zajac , i musial z lawki ogladac jak przez pol sezonu Pawel kopal sie po czole i blokowal miejsce w skladzie napastnikowi
|
Gdybym był na miejscu Smudy to Zając u mnie grałby tyle samo czasu jeśli nie mniej.
Jeśli jest kotem to przedstaw kolego jest statystyki z III ligi, powinny być conajmniej dobre biorać pod uwagę lament jaki sie tworzy gdy Zając siedzi.