AntyMod napisał(a):

|
mlodzi zawodnicy Nam nie groza bo Smuda po prostu nie umie mlodego zawodnika nauczyc grac w pilke i woli juz doswiadczonych pilkarsko i mentalnie zawodnikow , dlatego mam nadzieje ze nie bedzie u nas najazdow Manuelow, Henriqezow, Iniacow czy innych Wojtkowiakow czy Kotorowskich ... osobiscie bardzo zaluje ze z mlodziezy tak malo szans dostal Zajac , i musial z lawki ogladac jak przez pol sezonu Pawel kopal sie po czole i blokowal miejsce w skladzie napastnikowi
|
to po co kilka razy Czerwińskiego z Niecieczy jeździł oglądać? kto Urygę ze ŚO na DP przeniósł i u kogo ten
20 letni Uryga momentami prezentował się lepiej niż dobrze, jeździł też na kadrę i w niej grał, a że kontuzja Stjepanovica? zawsze mógł ściągnąć jakiegoś 30latka z Burundi ale nie ściągnął tylko
postawił na młodego
Zając prawdopodobnie zostanie w styczniu wypożyczony i zobaczymy co pokaże w dorosłej prawdziwej piłce bo jego co by nie powiedzieć krótkie występy zbyt obiecujące nie były
ten blokujący miejsce Brożek strzelił 10 bramek w tym sezonie tj 3 wynik w Ekstraklasie, a że momentami grał kupę? taki już jest nasz Paweł