Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8479
Stary 30.12.2014, 10:00
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Chciałbyś dalej żyć o biedzie i zbierać baty od każdego? Typowy polak, jak jest szansa coś dostać to zaczyna się wybrzydzanie.. dla mnie każdy pieniądz dobry, a nie chcesz to nie noś koszulki, skoro tak cię to będzie uwierać
Jeśli każdy pieniądz dobry wystaw swoją matkę, żonę czy kochanke na ulice. Niech zarabia, skoro każdy pieniądz dobry...
Odpowiedz cytując