Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8477
Stary 29.12.2014, 19:31
Wracając na chwilę do tematu z piłkarzami spoza UE - osobiście broniłbym się przed takimi transferami. Ktoś tu już wyliczał naszych obcokrajowców. Problem tkwi w tym, że od następnego sezonu wchodzi limit trzech obcokrajowców spoza UE, za dwa lata limit zostanie zmniejszony do dwóch! Dlatego każde posunięcie z zakupieniem gracza spoza UE musi być solidnie przemyślane.
Odpowiedz cytując