|
Wracając na chwilę do tematu z piłkarzami spoza UE - osobiście broniłbym się przed takimi transferami. Ktoś tu już wyliczał naszych obcokrajowców. Problem tkwi w tym, że od następnego sezonu wchodzi limit trzech obcokrajowców spoza UE, za dwa lata limit zostanie zmniejszony do dwóch! Dlatego każde posunięcie z zakupieniem gracza spoza UE musi być solidnie przemyślane.
|